VELVE

Projekti

Realizētie projekti

Mežciema pamatskolas un Rīgas 89.vidusskolas lietojumā esošās teritorijas

Mežciema pamatskolas un Rīgas 89.vidusskolas lietojumā esošās teritorijas

Adrese: Hipokrāta iela 27/29, Rīga
Pasūtītājs: Rīgas domes Īpašuma departaments
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: 2018. gada aprīlis – 2018. gada septembris
100% Complete

VELVE veica sekojošus darbus teritorijas labiekārtošanā: futbola laukuma ar mākslīgās zāles segumu izbūve, multifunkcionālo, vingrošanas un rotaļu laukumu ierīkošana ar mīksto sintētisko segumu un aprīkojumu, skrējceļu, tāllēkšanas sektoru ar sintētisko gumijas segumu ierīkošana, multifunkcionālās velotrases izbūve, bruģēšana un citi labiekārtošanas darbi.

Noliktavu ēkas ar ražošanas un biroja telpām jaunbūve un esošās apbūves nojaukšana

Noliktavu ēkas ar ražošanas un biroja telpām jaunbūve un esošās apbūves nojaukšana

Adrese: Bukaišu ielā 1, Rīgā
Pasūtītājs: SIA “Amalva Baltija”
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: 2016. gada jūnijs – 2018. gada jūlijs
100% Complete

Pirms gada Velve komanda uzsāka darbu pie uzņēmuma Amalva Baltija vienas no lielākajām Komfovent produkcijas ražotnēm Baltijā! 2017. gada oktobrī ēkas pamatos ierakām kapsulu, bet jau šobrīd lepojamies ar projekta veiksmīgu nodošanu ekspluatācijā! Komfovent jaunajā ražotnē ražos trīs dažādu ugunsdrošības klases vārstus un to ražošanā izmantos tikai sertificētus materiālus ar atbilstības deklarācijām. Darbu gaitā veikti veco rūpnīcu konstrukciju demontāža, drupināšana un utilizēšana. Jaunā ēka būvēta no saliekamā dzelzsbetona, kur pārseguma sijas paneļi tika izgatavoti Lietuvas dzelzsbetona rūpnīcā “AKSA”. Ēka projektēta un būvēta plānojot pēc iespējas lietderīgāk un saimnieciskāk izmantot energo resursus, gāzi, elektrību, ūdeni un siltumu. Ventilācijas iekārtas, kā arī kompresori aprīkoti ar rekuperāciju (enerģijas atgūšanu) kas tālāk tiek izmantota ūdens uzsildīšanā. Visa ēka un noliktavas, ražošanas telpas aprīkotas ar grīdas apkures sistēmu. Ēkā padomāts par darbinieku ērtībām ir paredzētas 8 ēdamzāles, lielākas un mazākas, kā arī par cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Latvijas Nacionālā teātra ēkas fasādes atjaunošanas darbi

Latvijas Nacionālā teātra ēkas fasādes atjaunošanas darbi

Adrese: Kronvalda bulvāris 2, Rīga
Pasūtītājs: Rīgas domes Īpašuma departaments
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: 2017. gada 10. aprīlis – 2017. gada 31. augusts
100% Complete

Projekta laikā VELVE atjauno ēkas fasādes krāsojumu, kā arī fasādes skulptūras un Rīgas pilsētas ģērboni.

Fasādes atjaunošanas projekta ietvaros tiks izbūvēts fasādes dekoratīvais apgaismojums.

Notiks arī ēkas profilēto detaļu bojājumu atjaunošana, veicot jumta, frontonu, starpstāvu dzegu, vilkumu ap logiem un logu plauktiņu, triglifu, sandriku un frontonu plaisu attīrīšanu un aizpildīšanu ar atbilstošu restaurācijas sastāvu.

Virs ēkas 3. stāva ovālajiem logiem un rizalīta loga tiks veikta vinješu bojājumu atjaunošana ar plaisu attīrīšanu un aizpildīšanu ar atbilstošu restaurācijas sastāvu.

Ēkas logiem un durvīm veiks vieglu remontu, nomainot bojātās detaļas un atjaunojot krāsojumu.

Arī ēkas terasei tiks veikti atjaunošanas darbi, novēršot terases margu un vāžu bojājumus, attīrot radušās plaisas un aizpildot tās ar atbilstošu restaurācijas sastāvu.

Savukārt terases grīdai veiks hidroizolācijas remontu un atjaunos tur ieklāto segumu.

Melngalvju nama ēku kompleksa remontdarbi

Adrese: Rātslaukums, Rīga
Pasūtītājs: SIA "Rīgas Nami"
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: 2016. gada 10. novembris – 2017. gada 31. oktobris
100% Complete

Projekta laikā VELVE veiks Melngalvju namu kompleksā esošo ēku iekštelpu remontdarbus, kas ietver sienu krāsojuma un grīdas seguma atjaunošanas darbus, atsevišķu palīgtelpu un koplietošanas telpu kosmētisko remontu, kā arī inženiersistēmu izbūves darbus.

VELVE veiks arī Rātslaukuma 6 un Rātslaukuma 7 ēku fasādes remonta darbus, tajā skaitā dekoratīvo elementu un skulptūru kosmētisko remontu un fasādes krāsojuma atjaunošanu.

Latvijas Nacionālā teātra ēkas pārbūve

Latvijas Nacionālā teātra ēkas pārbūve

Adrese: Kronvalda bulvāris 2, Rīga
Pasūtītājs: Rīgas domes Īpašuma departaments
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: No 2016. gada 13. maija
100% Complete

Tiks izbūvēta piebūve ar 3. stāviem, apbūves laukums 98,40 m2 telpu kopējā platība 203,20 m2

Piebūve paredzēta vides pieejamības nodrošināšanai(lifts) un jaunu kafejnīcas telpu izbūvei.

2016. gada 10. jūnijā saņemta būvatļauja. 2016. gada 13. oktobrī saņemta atzīme par būvdarbu atsākšanas nosacījumu izpildi.

2016. gada 17. oktobrī uzsākta būvlaukuma ierīkošana un ŪKT tīklu izbūve, šoruden līdz 2016. gada 1. decembrim tiks veikti pāļu urbšanas un testēšanas darbi. Darbi tiks atsākti ar metāla konstrukciju pamatu montāžu un dzelzsbetona pārsegumu izbūvi.

Ēkas fasāde - mūrēta un stiklota analogi esošajai teātra piebūvei.

Biokurināmā katlu mājas jaunbūve un esošās ēkas demontāža

Biokurināmā katlu mājas jaunbūve un esošās ēkas demontāža

Adrese: Rencēnu iela 16, Rīga
Pasūtītājs: SIA “Rīgas BioEnerģija”
Ģenerāluzņēmējs: Personu apvienība “PS “Velve, Moduls-Rīga”, “Axis Technologies”
Būvniecības periods: No 2016. gada novembra līdz 2017. novembram
100% Complete

Jaunizbūvētā biokurināmā katlumāja Rencēnu ielā 16 būs jaudīgākā šāda veida katlu māja Latvijā, kurā par kurināmo izmantos Latvijā pieejamo kurināmo – koka šķeldu. Šajā katlu mājā uzstādītās mūsdienīgās iekārtas būs ar augstu efektivitātes un automatizācijas pakāpi, un šī būs pirmā no divām šāda veida katlu mājām, ko paredzēts izbūvēt Rīgā.

Šādas jaudas katlu mājas izbūve, kur izmantos biokurināmo ir nozīmīga pieredze arī VELVE inženiertehnisko būvju segmentā.

Projekta ietvaros plānots izbūvēt 48 MW jaudas katlu māju, veicot esošās ēkas demontāžu, nodrošinot pilnu būvniecības procesu.

Ēkas Burtnieku ielā 34, Rīgā, vienkāršotās atjaunošanas un teritorijas labiekārtošanas darbi Rīgas 64. vidusskolas sākumskolas izvietošanai

Adrese: Burtnieku iela 34, Rīga
Pasūtītājs: Rīgas domes Īpašuma departaments
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: 2016. gada 15. decembris – 2017. gada 25. augusts
100% Complete

Projekta laikā VELVE veica esošās ēkas pilnu renovāciju, kā arī visas skolas pieguļošās teritorijas labiekārtošanas darbus. Skolas ēkas renovācijas laikā tika izstrādāts un realizēts jauns skolas telpu plānojums, saskaņā ar pasūtītāja veiktajiem norādījumiem, veikti ēkas siltināšana un fasādes apdares darbi. Visās skolas telpās veikti iekštelpu apdares darbi, ieskaitot grīdu pamatnes un segumu nomaiņu, griestu izbūvi, kā arī sienu apdari. Kā arī ierīkotas jaunas iekšējo inženierkomunikāciju sistēmas, kas ietver ūdensvada, kanalizācijas, apkures, vēdināšanas, elektroapgādes, apsardzes, videonovērošanas un arī mūsdienīgu apziņošanas sistēmu.

Skolas virtuvē un ēdināšanās zālē tika uzstādīts jauns un mūsdienīgs aprīkojums, skolas aktu zālē tika nomainīts skaņas un gaismas aprīkojums, kā arī zālei nepieciešamās drapērijas. Savukārt skolas sporta zālē tika uzstādīts jauns inventārs, ieklāts speciālais grīdas segums, veikta akustiskā materiāla montāža uz sienām un griestiem. Visās skolas telpas tika iekārtotas ar jaunām mēbelēm.

Teritorijas labiekārtošanas darbu apjomā ietilpst: futbola laukuma ar mākslīgo zāles segumu izbūve, izbūvējot pamatni 1200 m2; skrejceļa, tāllēkšanas sektora, strītbola laukuma izbūve ar gumijas segumu; divu multifunkcionālo basketbola, volejbola, badmintona, florbola un citu sporta spēļu laukumu izbūve ar gumijas segumu un ierobežojošo sporta žoga konstrukciju; kā arī ar mīksto gumijas segumu aprīkotu vingrošanas laukuma un divu bērnu rotaļu laukumu izbūve. Tika izbūvētas arī skatītāju tribīnes, nobruģēta brauktuvju, laukumu un ietvju daļa kopējā platībā 4000m2. Visā teritorijā tik izbūvēts apgaismojums un video novērošanas sistēma.

VEF Kultūras pils pārbūves un renovācijas darbi

VEF Kultūras pils pārbūves un renovācijas darbi

Adrese: Ropažu iela 2, Rīga
Pasūtītājs: Rīgas domes Īpašuma departaments
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: No 2016. gada 2. maija
100% Complete

VEF Kultūras pils atslēgas 2016. gada 2. maijā svinīgā ceremonijā ar kultūras ministres Daces Melbārdes dalību tika nodotas būvuzņēmuma VELVES rokās.

Rekonstrukcijas projekta autors birojs “GRAF X”, arhitekte Ruta Krūskopa.

Rīgas Stradiņa universitātes dienesta viesnīcas jaunbūve

Rīgas Stradiņa universitātes dienesta viesnīcas jaunbūve

Adrese: Dārza iela 5, Rīga
Pasūtītājs: Rīgas Stradiņu universitāte
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: No 2016. gada decembra līdz 2017. gada augustam
100% Complete

Šis būs VELVE viens no apjomīgākajiem publiskās ēkas jaunbūves projektiem, kas veidos vienotu mācību un pētniecības kompleksu universitātes centrālās ēkas teritorijā.

Studentu dienesta viesnīcas ēka būs ar trīs stāviem un pazemes stāvu autostāvvietai, ar projektētās ēkas stāvu kopējo platību 5400 m2.

Dienesta viesnīcā būs 135 numuriņi, kopā nodrošinot dzīvošanu 220 studentiem, teritorijā izbūvēs autostāvvietu 32 automašīnām, bet ēkas pagrabstāvā izbūvēs vēl papildu autostāvvietu 37automašīnām.

Cirka ēkas fasādes konservācija

Adrese: Merķeļa iela 4, Rīgā
Pasūtītājs: VSIA „Rīgas cirks”
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: 2017. gada marts – 2017. gada maijs
100% Complete

Projekta ietvaros VELVE uzstādīja pagaidu metāla atsaites no Merķeļa ielas fasādes uz iekšējo nesošo konstrukciju, nodrošinot fasādes stabilitāti līdz turpmāko konservācijas darbu uzsākšanai.

Stiprināšana veikta ar metāla savilcēm no iekšpuses, piestiprinot tās pie iekšējās starpsienas.

Ūdeņraža uzpildes stacija

Ūdeņraža uzpildes stacija

Adrese: Vienības gatve 6, 12, Rīga
Pasūtītājs: RP SIA “Rīgas satiksme”
Ģenerāluzņēmējs: Pretendentu apvienība “Hydrogenis-Velve”
Būvniecības periods: 2016. gada oktobris - 2017. gada jūlijs
70% Complete

Projekta ietvaros VELVE veic ūdeņraža uzpildes stacijas izbūvi, t.sk., grunts nomaiņas darbus, dzelzsbetona pamata plātnes un mūra sienu izbūvi, kā arī teritorijas apžogojuma izbūvi un labiekārtošanas darbus. VELVE veic arī ūdensapgādes, kanalizācijas un lietusūdens kanalizācijas tīklu, kā arī elektroapgādes un vājstrāvas tīklu izbūvi. Ūdeņraža uzpildes stacijas vajadzībām VELVE izbūvēs ārējo gāzes tīklu. Šis ir pirmais ūdeņraža uzpildes stacijas būvniecības projekts Latvijā, un tas norisinās starptautiskā projekta “H2Nodes” ietvaros. Uzpildes stacija būs pieejama gan sabiedriskā transporta uzpildei, gan publiskai lietošanai

“Stadiona izbūves un teritorijas labiekārtošanas darbiem Rīgas Pļavnieku pamatskolas lietojumā esošajā teritorijā Jāņa Grestes ielā 14, Rīgā”

Adrese: Grestes iela 14, Rīga
Pasūtītājs: Rīgas domes Īpašuma departaments
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: 2017. gada 15. maijs – 2017. gada 25. augusts
100% Complete

VELVE projekta laikā veica skolas stadiona izbūvi un attiecīgās teritorijas labiekārtošanas darbus.

Stadionā izbūvēja futbola laukumu ar mākslīgo zāles segumu, kopējā pamatnes izbūve 2840 m2. Tika ierīkots pludmales volejbola laukums, aprīkota vingrošanas laukuma izbūve ar mīksto gumijas segumu, kā arī multifunkcionālā basketbola, volejbola, badmintona, florbola u.c. sporta spēļu laukumu izbūve ar gumijas segumu un ierobežojošo sporta žoga konstrukciju, un arī aprīkota bērnu laukuma izbūve ar mīksto gumijas segumu. Multifunkcionālā velosipēdu, skrituļslidu, skrituļdēļu laukuma projektēšana un izbūve, paredzot vairākus sarežģītības līmeņus, šķēršļu labirintus.

Skatītāju ērtībām veica tribīņu renovāciju, kā arī moduļu izgatavošanu un uzstādīšanu, kas paredzēti ģērbtuvēm, WC, tajā skaitā cilvēkiem ar kustību traucējumiem, inventāra nomai un administrācijas vajadzībām.

Labiekārtojot teritoriju, ierīkoti celiņi, izvietoti soli, atkritumu konteineri utt. kopējā platībā 1400 m2; brauktuves daļas, stāvlaukumu un ietvju bruģēšana kopumā 4000 m2 platībā; veikti teritorijas apzaļumošanas darbi 7000m2 platībā, kā arī izbūvēts visas teritorijas apgaismojums un video novērošanas sistēma.

Jēkaba kazarmas

Jēkaba kazarmas

Adrese: Torņa iela 4
Pasūtītājs: InterSource Baltic
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: No 1995. gada marta līdz 1997. gada aprīlim
Objekta kopējā platība: 9 000 kv. m
100% Complete

Milzīgās armijas kazarmas tapa XVIII gadsimtā pēc Ziemeļu kara. Pirms rekonstrukcijas un pārbūves sākuma 1994. gadā lielāko darbu Velve ieguldīja, nostiprinot ēkas pamatus ar urbtiem pāļiem un betona “jostu”. Pēc agrīnajiem rasējumiem tika atjaunots stāvais jumts. Jēkaba kazarmas ar 9000 kvadrātmetru platību ir viens no visvērienīgākajiem rekonstrukcijas projektiem Latvijā, kas šodien izveidojies par interesantu biroju, restorānu un veikalu kompleksu Latvijā.

Tirdzniecības centra rekonstrukcija par biroju ēku

Tirdzniecības centra rekonstrukcija par biroju ēku

Adrese: Tehnikas iela 3, lidosta "Rīga", Mārupes novads
Pasūtītājs: SIA NIF Projekts 1
Ģenerāluzņēmējs: SIA Velve
Būvniecības periods: No 2015. gada 14. marta līdz 2016. gada aprīlim
100% Complete

SIA VELVE veic Biroja ēkas rekonstrukciju lidostas Rīga teritorijā.

Jūrmalas Sporta centrs

Jūrmalas Sporta centrs

Adrese: Raiņa iela 55, Raiņa iela 53, Jūrmala
Pasūtītājs: Jūrmalas pilsētas dome
Ģenerāluzņēmējs: SIA Velve
Būvniecības periods: No 2015. gada oktobra līdz 2016. gada augustam
100% Complete

SIA VELVE veica sporta centra būvniecības darbus un inženiertehniskās būves – savienojošās pārejas izbūvi. Sporta halle Kauguros būs piemērota basketbola, handbola un volejbola spēlēm, bet pirmām kārtām tā paredzēta Jūrmalas Valsts ģimnāzijas un sākumskolas „Atvase" audzēkņiem sporta nodarbībām.

Saeimas ēka

Saeimas ēka

Adrese: Jēkaba ielā 6/8, Rīga
Pasūtītājs: Saeimas kanceleja
Ģenerāluzņēmējs: SIA Velve
Būvniecības periods: No 2015. gada jūlija līdz 2016. gada jūnijam
100% Complete

SIA VELVE veica Saeimas ēkas restaurāciju un rekonstrukciju. Līguma ietvaros tika veikta ēkas rekonstrukcija, vēsturisko interjera elementu un konstrukciju restaurācija, kā arī piebūves izbūve. Izbūvēts savienojums (piebūve) starp veco ēku un izbūvēta jauna ēka. Izbūvējot modernas un funkcionālas telpas saeimas frakciju darba vajadzībām, tika nodrošinātas sēžu zāles ar biroja telpām un palīgtelpām.

Maģistrālā ūdensvada rekonstrukcija

Maģistrālā ūdensvada rekonstrukcija

Adrese: No Mazās Matīsa ielas līdz Kalna ielas un Lauvas ielas krustojumam zem dzelzceļa sliedēm, Rīga
Pasūtītājs: SIA Rīgas ūdens
Ģenerāluzņēmējs: Pilnsabiedrība Velve - BGS - Kulk
Būvniecības periods: No 2015. gada 22. aprīļa
100% Complete

Ar mikrotunelēšanas metodi tiek izbūvēta ūdensvada apvalkcaurule DN 800 zem dzelzceļa mezgla, kurā tiks iebūvēts DN560 PE ūdensvads. Mikrotunelēšanas metode nodrošina precīzu komunikāciju izbūvi, tā ir īpaši piemērota darbiem sarežģītos vides apstākļos, videi draudzīgāka un ievērojami samazina izmaksas, jo netiek bojāta apkārt esošā infrastruktūra.

Darbnīcu ēkas nojaukšana un laboratorijas korpusa ēkas jaunbūve Aizkraukles ielā 21, Rīgā

Darbnīcu ēkas nojaukšana un laboratorijas korpusa ēkas jaunbūve Aizkraukles ielā 21, Rīgā

Adrese: Aizkraukles iela 21, Rīga
Pasūtītājs: Latvijas Organiskās Sintēzes institūts
Ģenerāluzņēmējs: SIA Velve
Būvniecības periods: No 2014. gada 24. novembra līdz 2015. gada 29. oktobrim
100% Complete

Jaunuzceltais centrs ir nacionālas nozīmes zinātniskās infrastruktūras objekts, kas uzcelts, piesaistot ES Struktūrfondu finansējumu, projekta “Farmācijas un biomedicīnas Valsts nozīmes pētniecības centra zinātniskās infrastruktūras attīstība” (vienošanās nr. 2011/0045/2DP/2.1.1.3.1./11/IPIA/VIAA/001) ietvaros.

Pētnieciskās laboratorijas izvietotas trīs stāvos, kopā 1826 m2, un ir paredzētas visaugstākā līmeņa pētījumu veikšanai farmakoloģijā un medicīnas ķīmijā. Centra izveidošana Latvijas zinātniekiem dos vēl nebijušas jaunu zāļu atklāšanas un attīstības iespējas

Sākumskolas "Valodiņa" fasādes vēsturiskā veidola atjaunošana

Sākumskolas "Valodiņa" fasādes vēsturiskā veidola atjaunošana

Adrese: Blaumaņa iela 26, Rīga
Pasūtītājs: Rīgas domes Īpašuma departaments
Ģenerāluzņēmējs: SIA Velve
Būvniecības periods: No 2015. gada 16. jūnija līdz 2015. gada 21. augustam
100% Complete

Blaumaņa ielā atjaunots sākumskolas „Valodiņa” vēsturiskais veidols, un nu ēkas fasāde kļuvusi par visa kvartāla rotu.

Fasādes atjaunošanas darbi tika veikti līguma Fasāžu renovācijas un logu nomaiņas darbi Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības ēkās ietvaros.

2016. gada 10. martā konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2015” objekts ieguva 1. vietu nominācijā “Fasāžu renovācija”.

Latvijas Nacionālā Bibliotēka

Latvijas Nacionālā Bibliotēka

Adrese: Mūkusalas iela 3, Rīga
Pasūtītājs: Pilnsabiedrība Nacionālā Būvkompāniju apvienība (AS RBSSKALS (vājstrāvas tīkli) un SIA RE&RE (Elektrības tīkli) Noslēgti divi atsevišķi līgumi
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: No 2009. gada jūnija līdz 2014. gada jūnijam
100% Complete

Projekta ietvaros SIA VELVE izbūvēja iekšējo elektroapgādes, apgaismojuma un spēka tīklus un automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes sistēmas, vadības un automatizācijas sistēmas, dūmu kontroles sistēmas automātikas daļās, datu un telefonu tīklu infrastruktūras, audiovizuālās sistēmas infrastruktūras izbūvi.

Latvijas Bankas naudas glabātuve

Latvijas Bankas naudas glabātuve

Adrese: Bezdelīgu iela 3, Rīga
Pasūtītājs: Latvijas Banka
Ģenerāluzņēmējs: Līgumsabiedrība E.Heitkamp, Kalnozols, BKD, Velve
Būvniecības periods: No 1999. gada jūlija līdz 2001. gada novembrim
Objekta kopējā platība: 8 000 kv. m
100% Complete

VELVE kā līgumsabiedrības E.Heitkamp, Kalnozols, BKD, VELVE partneris veica visu būvdarbu vadību un piedalījās ēkas celtniecībā.

Īpašs uzdevums līgumsabiedrībai bija naudas glabātavas izbūve. Valsts bankas drošības prasībām atbilstošu nesošo un norobežojošo konstrukciju un sarežģīto un apjomīgo ēkas inženierkomunikāciju izbūve, speciālas konstrukcijas pretbloķējošas durvis pret uguns un sprādzienu draudiem nav traucējušas radīt atvērtuma iespaidu ēkas fasādē, kopumā lieliski raksturojot šo mūsdienu arhitektūras paraugu.

Rīgas Juridiskās Augstskolas rekonstrukcija un jaunā korpusa būvniecība

Rīgas Juridiskās Augstskolas rekonstrukcija un jaunā korpusa būvniecība

Adrese: Alberta iela 13 / Strēlnieku iela 4b, Rīga
Pasūtītājs: Rīgas Juridiskā Augstskola
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: No 2000. gada līdz 2001. gada decembrim
Objekta kopējā platība: 7 682 kv. m
100% Complete

Arhitekta Mihaila Eizenšteina projektētā eklektiski dekoratīvā jūgendstila meistardarba restaurācijā īpaša uzmanība tika veltīta autentiski atdzīvinot sienu un griestu gleznojumus, kā arī skulpturālos rotājumus, ēkas galvenajā fasādē. Savukārt jumts tika nosegts ar īpaši vecināta titāna un cinka loksnēm ierastā skārda vietā. Nozīmīgs ēkas papildinājums ir stiklotā septiņu līmeņu piebūve ēkas iekšējā pagalmā un stikla galerija, kurā šodien iekārotas praktisko nodarbību telpas un bibliotēka.

Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšana 1. sistēmā - Grīva 1

Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšana 1. sistēmā - Grīva 1

Adrese: Daugavpils
Pasūtītājs: SIA Daugavpils ūdens
Ģenerāluzņēmējs: Pilnsabiedrība Velve - BGS - Kulk
Būvniecības periods: No 2013. gada jūnija līdz 2014. gada jūlijam
100% Complete

Projekta ietvaros tika veikta ūdensvada un sadzīves kanalizācijas tīklu izbūve un rekonstrukcija, ceļa seguma un zāliena atjaunošana. Līgums tika izpildīts saskaņā ar FIDIC sarkanās grāmatas noteikumiem.

D.K -16 - esošo kanalizācijas spiedvadu pāri Daugavas un Lauceses upēm rekonstrukcija

D.K -16 - esošo kanalizācijas spiedvadu pāri Daugavas un Lauceses upēm rekonstrukcija

Adrese: Daugavpils
Pasūtītājs: SIA Daugavpils ūdens
Ģenerāluzņēmējs: SIA Velve
Būvniecības periods: No 2015. gada aprīļa līdz 2015. gada oktobrim
100% Complete

SIA VELVE objektā “D.K - 16 - esošo kanalizācijas spiedvadu pāri Daugavas un Lauceses upēm rekonstrukcija” veica ūdensvada, spiedkanalizācijas tīklu izbūvi un rekonstrukciju. Projekta realizācija notika vairāku miljonu projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Daugavpilī” ietvaros, kura realizācija notiek ar ES finansējuma atbalstu. Ņemot vērā, ka ūdensvada un kanalizācijas zemtekas tika izbūvētas zem Daugavas un Lauces upes, visa procesa laikā ar ūdenslīdēju palīdzību tika veikts darbu monitorings. Katram izbūvētajam posmam tika veikti cauruļvada augšdaļas kontrolmērījumi. Lai nodrošinātu nepārtrauktu esošās kanalizācijas darbu, pieslēgumi tika izbūvēti pakāpeniski. Atsevišķu zemtekas posmu savienošana notika zem ūdens, piesaistot ūdenslīdējus.

Maģistrālā ūdensvada zemtekas 2 x DN450 rekonstrukcija

Maģistrālā ūdensvada zemtekas 2 x DN450 rekonstrukcija

Adrese: Milgrāvis (Emmas un Ezera ielas), Rīga
Pasūtītājs: SIA Rīgas ūdens
Ģenerāluzņēmējs: Pilnsabiedrība Velve - BGS - Kulk
Būvniecības periods: No 2014. gada 13. oktobra līdz 2015. gada 11. augustam
100% Complete

Ar beztranšeju metodi tiek izbūvētas ūdensapgādes caurules ar Dn 450, kas izvietotas zem Mīlgrāvja kanāla un pieslēgtas pie maģistrālā ūdensvada ar Dn 800. Esošie divi metāla ūdensvadi tiek iebūvēti PE apvalkcaurulēs. Darbi tiek veikti ar horizontāli vadāmās urbšanas metodi. Kopējais garums ~ 300 m Metodes priekšrocība ir tā, ka veicot darbus netiek bojāts ielas segums un netiek traucēta transporta plūsma.

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu rekonstrukcija

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu rekonstrukcija

Adrese: Pulkveža Brieža iela, Rīga
Pasūtītājs: SIA Rīgas ūdens
Ģenerāluzņēmējs: Pilnsabiedrība Velve - BGS - Kulk
Būvniecības periods: No 2014 gada 6. novembra līdz 2015. gada 19. septembrim
100% Complete

Ūdensvada izbūve ar horizontāli vadāmās urbšanas metodi zem ielas seguma. Projekta ietvaros Ganību dambī tiek veikta kanalizācijas rekonstrukcija, izbūvētas jaunas maģistrāles un uzbūvēta sūkņu stacija ar ražību 11.6 l/s. Kopumā projekta ievaros izbūvēs 636m ūdensvadu dDn 200, no tiem 500 m ar beztranšeju metodi. Savukārt kanalizācija cauruļvadus Dn 200 izbūvēs 1500 m apjomā, t.sk. pievadi.

Dzeramā ūdens sagatavošanas stacijas Baltezerā izbūve

Dzeramā ūdens sagatavošanas stacijas Baltezerā izbūve

Adrese: Garkalnes un Ādažu novada teritorijas
Pasūtītājs: SIA Rīgas ūdens
Ģenerāluzņēmējs: Pilnsabiedrība Velve - Aqua Seen
Būvniecības periods: No 2014. gada februāra līdz 2015. gada novembrim
100% Complete

Galvenais jaunās dzeramā ūdens sagatavošanas stacijas uzdevums ir samazināt dzelzs un mangāna saturu pazemes ūdenim, kas tiek padots Rīgas iedzīvotājiem. Šī stacija nodrošina 28 000 kubikmetru ūdens apstrādi diennaktī, kas ir apmēram 25% no kopējā Rīgas pilsētas ūdens patēriņa. SIA VELVE darbus objektā veica pilnsabiedrības „VELVE – Aqua seen” sastāvā, sadarbībā ar poļu kompāniju „Aqua seen”, kas specializējusies ūdens atdzelžošanas tehnoloģijās. Projekta ietvaros izbūvēta gan pati stacija, gan rekonstruēta sūkņu stacija „Baltezers-1”, izbūvēti inženiertīkli, kas ir saslēgti kopā vienā lielā automatizētās vadības sistēmā.

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūve

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūve

Adrese: Kokneses prospekts 1A, Rīga
Pasūtītājs: SIA Rīgas ūdens
Ģenerāluzņēmējs: Pilnsabiedrība Velve - BGS - Kulk
Būvniecības periods: No 2015. gada 2. februāra līdz 2015. gada 31. augustam
100% Complete

Tiek izbūvēts ūdensvads un kanalizācija zem projektējamajām ielām, lai nodrošinātu infrastruktūru plānotajam privātmāju ciematam. Kopā izbūvēti 1700 m ūdensvads un 1400 m kanalizācijas tīkli.

Ūdenssaimniecības attīstība Stopiņu novadā Sauriešu ciemā

Ūdenssaimniecības attīstība Stopiņu novadā Sauriešu ciemā

Adrese: Stopiņu novads, Saurieši
Pasūtītājs: Stopiņu novada pašvaldība aģentūra "Saimnieks"
Ģenerāluzņēmējs: SIA Velve
Būvniecības periods: No 2015. gada februāra līdz 2015. gada novembrim
100% Complete

Projekts tika realizēts ar mērķi sakārtot Sauriešu ciema ūdenssaimniecības sistēmu, nodrošinot atbilstošu dzeramo ūdeni, komunālo notekūdeņu attīrīšanu; paplašināt ūdensapgādes un notekūdeņu pakalpojumu pieejamību, samazināt infiltrācijas līmeni un ūdens zudumus, kā arī samazināt vidē novadīto piesārņojumu. Projektu „Ūdenssaimniecības attīstība Stopiņu novada Sauriešu ciemā” līdzfinansē Eiropas Savienība.

RTU Elektrotehnikas un telekomunikāciju fakultāte - 2. kārta

RTU Elektrotehnikas un telekomunikāciju fakultāte - 2. kārta

Adrese: Āzenes iela 12, Rīga
Pasūtītājs: Rīgas Tehniskā universitāte
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: No 2014. gada 22. maija līdz 2015. gada 12. jūnijam
Objekta kopējā platība: 7 500 kv. m
100% Complete

SIA VELVE veic ēkas rekonstrukcijas darbus. Studentu mācību korpuss tika pārbūvēts esošajā apjomā, rekonstruējot jumta tehnisko stāvu, izbūvējot nelielu pagrabstāvu, rekonstruējot iekštelpas, inženierkomunikācijas, lietus kanalizāciju, jumta segumu, nomainot logus un durvis, izbūvējot liftu un nosiltinot un apdarot fasādi. Rekonstrukcijas būvdarbi veikti atbilstoši arhitektu biroja „Valeinis un Stepe” izstrādātajam tehniskajam projektam, topogrāfiskās un inženierģeoloģiskās izpētes rezultātiem.

Veikals DEPO Krasta ielā 36

Veikals DEPO Krasta ielā 36

Adrese: Krasta iela 36, Rīga
Pasūtītājs: SIA Eirospektrs
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: No 2014. gada 5. jūlija līdz 2015. gada 10. jūnijam
Objekta kopējā platība: 21 107 kv. m
100% Complete

Šajā jaunbūvē SIA VELVE veica visus būvniecības darbus un nodrošināja būvniecības procesu vadību. Projekta ietvaros tika izbūvētas tirdzniecības un biroju platības 21 107 m2 platībā.

Tirdzniecības centra "Depo"būvniecība Viļņā

Tirdzniecības centra "Depo"būvniecība Viļņā

Adrese: Maksimiškiu gatve 5, Viļņa
Pasūtītājs: UAB „Bumani”
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: 2018. gada janvāris līdz 2018. gada aprīlis
Objekta kopējā platība: 30 780 m2
100% Complete

Projekta ietvaros VELVE veic tirdzniecības centra un apkārtējās teritorijas infrastruktūras izbūves darbus. Plānotās tirdzniecības telpas kopā ar administratīvo telpu kompleksu sastāda 30 780 m2 lielu platību, savukārt teritorijas labiekārtošanas un infrastruktūras nodrošināšanai paredzēts apgūt 64 979 m2 lielu platību. VELVE nodrošina pilnu projekta realizāciju - sākot no zemes darbiem, pāļu un režģogu izbūves darbiem, mūrēšanas, jumta, fasādes apdares, iekšējiem darbiem līdz asfalta seguma satiksmes tuneļa un reklāmas pilona izbūvei.

Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli

Ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli

Adrese: Kauguri un Sloka
Pasūtītājs: SIA Jūrmalas ūdens
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: No 2013. gada 8. maija līdz 2015. gada novembrim
100% Complete

Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšana projektā "Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības projekts, II kārta" Kauguros un Slokā, līdzfinansēta no Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzekļiem. Izbūvēts vairāk nekā 15 km garš ūdensvads, 13 km kanalizācijas pašteces vads, 1,3 km kanalizācijas spiedvads un divas kanalizācijas sūkņu stacijas sadzīves notekūdeņu pārsūknēšanai. Izbūvēti sadalošie tīkli individuālu pieslēgumu izveidei, nodrošinot iedzīvotājiem kvalitatīvu dzeramo ūdeni un iespēju novadīt sadzīves kanalizāciju, izmantojot centralizētos tīklus un SIA "Jūrmalas ūdens" pakalpojumus.

Pamatskola "Rīdze"

Pamatskola "Rīdze"

Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 2, Rīga
Pasūtītājs: Rīgas domes īpašuma departaments
Ģenerāluzņēmējs: Pilnsabiedrība Velve – Moduls Rīga
Būvniecības periods: No 2012. gada jūnija līdz 2013. gada augustam
Objekta kopējā platība: 3 947 kv. m
100% Complete

Pilnsabiedrības “VELVE, Moduls-Rīga” sastāvā SIA VELVE veica Pamatskolas “Rīdze” ēkas rekonstrukciju.

Ēka atrodas Krišjāņa Valdemāra ielā 2, Rīgas vēsturiskā centra teritorijā iepretī Rīgas Valsts 2. ģimnāzijai. Nams būvēts 1884. gadā skolas vajadzībām, un tas ir vietējas nozīmes arhitektūras piemineklis. Projekta ietvaros tika izveidota ēkas pamatu vertikālā un horizontālā hidroizolācija un pastiprināti pamati. Iekšpagalmā tika demontētas avārijas stāvoklī esošās pagalma ieejas piebūves, kas nebija sākotnējais vēsturisks ēkas apjoms, to vietā, atbilstoši ugunsdrošības prasībām, kā arī funkcionalitātei, izbūvētas divas jaunas stiklotas kāpņu telpas. Pilnībā renovēta ēkas ārējā apdare, atbilstoši vēsturisko materiālu izpētei atjaunots ēkas augstākajā daļā bijušais jumta laternu - bēniņu ventilācijas izvads.

Iekštelpām veiktas funkcionālas pārbūves. Vides pieejamības nodrošināšanai papildus paredzēti lokāli pacēlāji pie kāpnēm ēkas pirmajā stāvā. Rekonstruēta un labiekārtota skolas teritorija.

Rīgas pilsētas 2. ģimnāzija

Rīgas pilsētas 2. ģimnāzija

Adrese: K.Valdemāra iela 1, Rīga
Pasūtītājs: Rīgas domes Īpašuma departaments
Ģenerāluzņēmējs: Pilnsabiedrība Velve - Moduls Rīga
Būvniecības periods: No 2007. gada novembra līdz 2009. gada augustam
Objekta kopējā platība: 6 300 kv. m
100% Complete

Rīgas 2. vidusskolas (pēc rekonstrukcijas - Rīgas pilsētas 2. ģimnāzija) rekonstrukciju un restaurāciju pēc Rīgas Domes Īpašuma departamenta pasūtījuma veica pilnsabiedrība „VELVE, Moduls Rīga”. Atjaunošanas darbi tika uzsākti 2007. gada decembrī. Ēka tika nodota ekspluatācijā 2009. gada 14. augustā.

Skolas rekonstrukcijas darbi noritēja vairākās kārtās. Rekonstrukcijas darbu ietvaros tika veikta ārējo inženiertīklu sakārtošana, kā arī izveidoti iekšējie inženiertīkli. Tika izveidota zvanu sistēma, apziņošanas sistēma apvienota ar radio translāciju. Atbilstoši jaunajam skolas ēkas plānojumam tika izbūvētas jaunas mācību telpas, kuras ir nodrošinātas ar nepieciešamām elektroinstalācijām.

Viens no grūtākajiem uzdevumiem, kam pievērsta īpaša uzmanība rekonstrukcijas gaitā, bija skolas ēkas vēsturiskās vērtības saglabāšana.

Fītinghofa Nams

Fītinghofa Nams

Adrese: Vāgnera iela 2, Rīga
Pasūtītājs: SIA Valērija Barjera nekustamie īpašumi
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: No 2005. gada februāra līdz 2008. gada maijam
Objekta kopējā platība: 3 175 kv. m
100% Complete

SIA VELVE veica ēkas rekonstrukcijas un restaurēšanas darbus. Restaurēšanas un atjaunošanas darbi tika īpaši plānoti, ņemot vērā «Fītinghofa nama» vēsturisko vērtību. Pilnībā restaurēta nama fasāde. Iekštelpas, visas komunikācijas un starpstāvu pārsegumi izbūvēti pilnīgi no jauna — nodrošinot nākamajiem nama iedzīvotājiem gan ekskluzīvu dzīves telpu Vecrīgā, gan visas mūsdienu prasībām atbilstošās ērtības. Jauno nekustamo īpašumu vērtēšanas konkursā 2008.gadā «Labākais jaunais projekts» Fītinghofa nams ieguva 2. vietu nominācijā «Labākā rekonstruētā māja» un 3. vietu nominācijā «Labākā drošības koncepcija».

icon