VELVE

Projekti

Aktuālie projekti

Daudzfunkcionālas ēkas jaunbūve

Adrese: Dzintaru prospekts 21, Jūrmala
Pasūtītājs: SIA "Dzintaru 25"
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: 2017. gada novembris - 2018. gada novembris
2% Complete

Projekta ietvaros VELVE veic Villa Milia ēkas būvniecības darbus, ēkā tiks izbūvēti nepieciešamie inženiertīkli, kā arī nodrošinās teritorijas labiekārtošanas darbus, kas ietver arī arhitektūras elementu uzstādīšanu. Villa Milia ir Jūrmalā labi zināmās Villa Benjamina mūsdienu versija, veltījums Emīlijas Benjamiņas piemiņai, kura pagājušā gadsimta 20 un 30-tajos gados Latvijā bija cienījama sabiedriskās dzīves un vēstures veidotāja.

Cirka ēkas fasādes konservācija un nostiprināšana

Adrese: Merķeļa iela 4, Rīga
Pasūtītājs: VSIA „Rīgas cirks”
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: 2017. gada 26. jūnijs – 2017. gada 14. novembris
30% Complete

Projekta ietvaros VELVE veiks Rīgas cirka ēkas Merķeļa ielas fasādes nostiprināšanu. Papildus stiprības nodrošināšanai, pirmajā stāvā tiks demontēta grīda, atrakta grunts, iemontētas konsolsijas un iebetonēti dzelzbetona režģogi.

Pēc šiem sagatavošanas darbiem, izmantojot spiesto pāļu tehnoloģiju, gruntī iespiedīs metāla pāļus, kurus pēc tam aizbetonē. Uz aizbetonētiem pāļiem un režģoga tiks montētas metāla kolonnas gar fasādes sienu, telpu iekšpusē līdz jumta līmenim.

Pēc metāla kolonnu montāžas tiks uzstādītas saites uz iekšējo nesošo konstrukciju un fasādes siena noenkurota pie metāla kolonnām.

Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūve un Rubeņu un Akmeņu ceļu pārbūve Cenu pagasta Raubēnu ciemā (I, II kārta)

Adrese: Rubeņu ceļš, Akmeņu ceļš, Raubēnu ciems, Cenu pagasts, Ozolnieku novads
Pasūtītājs: Ozolnieku novada dome
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: 2017. gada 26. jūnijs - 2018. gada 25. oktobris
80% Complete

Projekta ietvaros VELVE veiks lietusūdens kanalizācijas sistēmas, kā arī ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu izbūvi. Tiks izbūvēts ielu apgaismojums. Veikti ielu pamatnes sagatavošanu un asfaltēšanas darbi. Projekts sadalīts 2 kārtās:

- 1. kārta (2017. gads): 12 897m2 ceļš; ūdensvads 1405 m; kanalizācija 1369m.

- 2. kārta (2018. gads): 10 407m2 ceļš; ūdensvads 1197 m; kanalizācija 1055 m

Administratīvās ēkas Tukumā, Pils ielā 16, pārbūve

Adrese: Pils iela 16,Tukums
Pasūtītājs: VAS “Tiesu Nama Aģentūra”
Ģenerāluzņēmējs: PS Velve un Campaign – Velve būvē, Campaign projektē.
Būvniecības periods: 2017. gada 20. janvāris. – 2018. gada 22. jūnijs
25% Complete

VELVE šajā projektā veiks 3D projektēšanas darbus BIM platformā, vecās ēkas rekonstrukciju un nodrošinās jaunās Tukuma Novada Tiesas ēkas būvniecības darbus. Pašreizējās tiesas telpas neatbilst esošajam darbinieku skaitam, kā arī tās ir nepieciešams modernizēt, nodrošinot mūsdienīgu un ērtu vidi apmeklētājiem un darbiniekiem. Projekta ietvaros telpas pielāgos atbilstoši tiesu darbu specifikai, paredzot slēgto un publisko telpu daļu. Tiesu nama attīstības projektā plānots izremontēt un renovēt esošās telpas, kā arī paplašināt kopējās telpas līdz 1500 kvadrātmetriem.

Ūdeņraža uzpildes stacija

Ūdeņraža uzpildes stacija

Adrese: Vienības gatve 6, 12, Rīga
Pasūtītājs: RP SIA “Rīgas satiksme”
Ģenerāluzņēmējs: Pretendentu apvienība “Hydrogenis-Velve”
Būvniecības periods: 2016. gada oktobris - 2017. gada jūlijs
70% Complete

Projekta ietvaros VELVE veic ūdeņraža uzpildes stacijas izbūvi, t.sk., grunts nomaiņas darbus, dzelzsbetona pamata plātnes un mūra sienu izbūvi, kā arī teritorijas apžogojuma izbūvi un labiekārtošanas darbus. VELVE veic arī ūdensapgādes, kanalizācijas un lietusūdens kanalizācijas tīklu, kā arī elektroapgādes un vājstrāvas tīklu izbūvi. Ūdeņraža uzpildes stacijas vajadzībām VELVE izbūvēs ārējo gāzes tīklu. Šis ir pirmais ūdeņraža uzpildes stacijas būvniecības projekts Latvijā, un tas norisinās starptautiskā projekta “H2Nodes” ietvaros. Uzpildes stacija būs pieejama gan sabiedriskā transporta uzpildei, gan publiskai lietošanai

Noliktavu ēkas ar ražošanas un biroja telpām jaunbūve un esošās apbūves nojaukšana

Noliktavu ēkas ar ražošanas un biroja telpām jaunbūve un esošās apbūves nojaukšana

Adrese: Bukaišu ielā 1, Rīgā
Pasūtītājs: SIA “Amalva Baltija”
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: 2016. gada jūnijs – 2018. gada marts
50% Complete

Projekta ietvaros VELVE izbūvēs noliktavu ēkas ar ražošanas un biroja telpām. Ražotne būs paredzēta ventilācijas sistēmas elementu ražošanai, kā arī ražošanai nepieciešamo izejmateriālu glabāšana. Jauno ražošanas ēka izbūvēs atbilstoši A – energoefektivitātes klases prasībām.

Ēkas galvenā fasāde būs stiklotā alumīnija konstrukciju fasāde. Pārējās fasādes veidotas no 200mm sendvičpaneļiem ar minerālvates pildījumu, un divas no tām – sānu fasādes – no 200mm sendvičpaneļiem ar skārda detaļu dekoratīvo apšuvumu.

Paredzēto ražošanas darbu veikšanai ēkā izbūvēs atbilstošas inženiersistēmas, tajā skaitā apkure, ventilācija, gaisa kondicionēšana, ūdensapgāde un kanalizācija, ugunsdzēsības ūdensapgāde, lietus kanalizācija, gāzes apgāde, siltummezgls, elektroapgāde, zemējums, zibens novadīšana, vājstrāvu un vadības automātikas sistēmām.

Daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku komplekss Rīgā, Raņķa dambī 34

Daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku komplekss Rīgā, Raņķa dambī 34

Adrese: Raņķa dambis 34, Rīga
Pasūtītājs: SIA “Swallow Residence”
Ģenerāluzņēmējs: SIA VELVE
Būvniecības periods: No 2015. gada marta līdz 2018. gada jūnijam
25% Complete

Filozofu rezidence atrodas labiekārtotā 4200 kvadrātmetru plašā teritorijā, iekļaujot 120 dzīvokļus. Projekts sastāv no 2 dzīvokļu ēkām (18 stāvu un 19 stāvu), ko savieno pazemes stāvvieta 113 automobiļiem.

icon